פיטנס פרו ישראל - אימוני כושר קרבי

את האימונים כדאי להתחיל מוקדם ככל הניתן. חשוב לזכור כי לא ניתן לשפר את הכושר בגופני ביום אחד וגם לא בשבוע. מדובר בתהליך הדרגתי אשר מתפרס על פני מספר חודשים. אלו אשר מקדימים להתחיל באימונים, מגיעים אל יום הגיוס מוכנים ורגועים. הם צולחים בקלות את כל אותם אתגרים גופניים אשר מציבים בפניהם מדריכי הכושר ביחידה. סוד ההצלחה טמון בתכנית אימון כושר קרבי מסודרת הכוללת כ-3 אימוני כושר שבועיים. כאשר כל אימון נמשך לפחות 45 דקות. נציין כי יש להעלות בהדרגה את דרגת הקושי באימון.

אימוני כושר ניתן לבצע בכל מקום. אך כאשר מדובר באימונים לקראת גיוס, נפגוש את הנערים רצים על חופי הים, מתאמנים במגרשי הספורט ומבקרים דרך קבע במכוני הכושר. האימונים המגוונים מונעים שעמום מהיר ומעשירים את תכנית האימון. במטרה להגיע לכושר שיא, יש לשלב כמה סוגי אימון. תכניות אימון לקראת גיוס מיועדות לנערים ונערות מעל גיל 16.

כושר קרבי היא רמת המוכנות הגופנית (פיזית) והמנטלית של מלש"ב (מועמדת לשירות ביטחון בצה"ל) טרם הגעתו למסלולי המיון של יחידות קרביות בצבא שלנו. נער שמעוניין להתברג באחת מיחידות העילית של צה"ל חייב להתכונן כמו שצריך, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר על ידי הצטרפות לקבוצת כושר קרבי מקצועית.

זיכרו, קשה מאד לעבור בהצלחה יום סיירות או מסלולי גיבוש של יחידה מובחרת מבלי להתאמן לפני כן בקבוצה מסודרת ולקבל טיפים והדרכות לגבי מה שצפוי להיות במיונים הללו.